ТАГА ВО ДОМОТ НА КАЛИОПИ: „Твоето име засекогаш е врежано во моето!“

ПЕЈАЧКАТА објави многу тажна вест
Калиопи скршена од тага и болка објави дека нејзиниот татко денеска починал.

„Тато мој…
Моја сила, светлост, сјај…
Замина и со себе однесе дел од малечката Опи…
Патувај кон светлината и биди сигурен дека во моето име врежано е и твоето, засекогаш….
#rip #daddy #love #forever“,напиша Калиопи покрај сликата со татко и на Инстаграм.


View this post on Instagram

A post shared by Kaliopi (@kaliopi_official)


Поддршка за пејачката да остане силна во ова тешко време стигна од голем број луѓе.

This image has an empty alt attribute; its file name is kaliopi-nastap-1.jpg


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Оваа физичка активност го намалува ризикот од прерана смрт за 47 проценти

Една нова студија покажа дека велосипедистите имаат 47 отсто помал ризик од прерана смрт и …