Tag Archives: силувач

(ВИДЕО) ГО УБИЛ СИЛУВАЧОТ НА СВОЈОТ СИН: Приказна која ги потресе САД – Го застрелал во слепоочница, момчето гледало на телевизија како татко му станал криминалец!

Цела Америка во март 1984. година слушнала за педофилот Џеф Даусет (25), инструктор по карате, кој го киднапирал Џоди Плауч (11) од Луизијана, па дури и го однел во Калифорнија, каде сексуално, во хотел со денови, го злоставувал момчето. Џоди претходно бил на неговите часови по карате скоро една година, …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕВИДЕН СКАНДАЛ: ТВ водител од силувач барал во емисијата да го симулира кривичното дело!

Ив де Мбела, телевизиски презентер од Брегот на Слоновата Коска, бил суспендиран откако од осуден силувач побарал на женска кукла да демонстрира како го извршил злосторството. Во еден дел од емисијата што се емитувала во понеделникот, водителот Де Мбела побарал од гостин, инаку осуден силувач, да демонстрира на женска кукла …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИКАЗНА КОЈА ЈА ШОКИРАЛА КАНАДА – ДОДЕКА ПОЛКОВНИКОТ СИЛУВАЛ И УБИВАЛ ЖЕНИ неговата сопруга 20. години се претворала дека ништо не гледа! А потоа светот се шокирал!

Приказна што ја шокираше Канада. Тој бил примерен војник, одликуван полковник, но и масовен убиец. Мери Елизабет Харисман поминала деветнаесет години во брак со Расел Вилијамс, одликуван полковник на Канадската армија, активист за животна средина, вешт механичар, страствен шахист и, во своето слободно време, садистички сексуален предатор. Кога нејзиниот сопруг …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЧУДОВИШТЕ ОД ЧОВЕК: Бивш полицаец извршил 13. убиства, скоро 50. силувања и повеќе од 120. провали

Поранешен американски полицаец, кој се претворил во сериски криминалец познат како „Убиец на Голден Стејт“, признал 13. убиства, како и низа силувања и упади во домови во Калифорнија во 1970-тите и 1980-тите, јавуваат американските медиуми. Џозеф Де Ангело (74) се изјаснил за виновен според договорот со обвинителите што го штити …

Повеќе »

(ФОТО) ИМАЛА САМО 14. ГОДИНИ: Оскаровец обвинет за силување девојче

Поранешната канадска манекенка Сара Џонстон, која сега има 50. години, го обвинила актерот и режисер Тимоти Хаттон за силување. Таа рекла дека злоупотребата се случила кога имала само 14. години, откако таа и некои други пријатели биле поканети во неговата хотелска соба во Ванкувер, каде престојувал додека го снимал „Ајсмен“. …

Повеќе »

(ФОТО) Кинезинка избркала силувач: Почнала да кашла и му рекла дека има коронавирус!

Кинезинка избркала маж кој сакал сексуално да ја напаствува така што почнала да кашла и рекла дека само што се вратила од Вухан. Осомничениот кого полицијата го именувала како 25. годишниот Ксиао, минатиот петок навечер провалил во спалната соба на жртвата (идентификувана како Ји), која живее во градот Јингшан, во …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) БЕСНИ МЕШТАНИ ПРЕТЕПАЛЕ ПЕДОФИЛ ПА ЖИВ ГО ЗАПАЛИЛЕ бидејќи силувал и убил девојче!

Група бесни мештани од село во Мексико запалиле, наводен педофил, откако бил обвинет за силување и убиство на девојче (6). Локалните медиуми објавија дека Алфредо Роблеро бил претепан. Селаните потоа го полиле со бензин и го запалиле. Овој настан се случил во едно мало село во мексиканската држава Чиапас. Роблеро …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВИДЕЛ ДЕКА МУ ЈА СИЛУВААТ ЖЕНАТА ПА НА НАПАЃАЧОТ МУ ГО ИСЕКОЛ ПЕ***ОТ: Сега му се заканува поголема казна отколку на манијакот!

Маж стар 27. години му го отсекол пенисот на манијак кој му ја силувал сопругата, а сега може да помине повеќе време во затвор отколку силувачот. Димитриј Ивченко (25) од Шевченко, Украина, останал без пенис откако во грмушките, блиску до нејзината зграда, кога се појавил нејзиниот сопруг и почнал да …

Повеќе »

МОРНИЧАВО – ТАТКО ОД ПЕКОЛОТ: Монструм од Велс со години ја силувал родената ќерка – му родила шест деца па нападнал и едно од нив!

Таткото чудовиштето од Велс ги силувал и силувал двете ќерки, а една од нив родила шест деца. Британските медиуми објавија дека тој со години силувал една ќерка, која родила шест деца, а наводно силувал и едно девојче, која му родила ќерка. Монструмот билобвинет за 36. силувања и на судењето се …

Повеќе »