Tag Archives: саша поповиќ

(ФОТО) ЖИРИТО НА „ЅВЕЗДИ НА ГРАНД“ прави забава – но за големи пари: Марија Шерифовиќ за своето „судење“ наредната сезона ќе добие 150.000 евра!

Со години ги забавуваат гледачите пред малите екрани. На моменти, а се трудат да ги има во секоја епизода, прават вистински кавги, иако се знае дека е СЕ’ ИЗРЕЖИРАНО – само да се зборува за емисијата… Ним се чини и не им е битно какви кандидати ќе имаат, можеби и …

Повеќе »

(ФОТО) Јелена Карлеуша повторно прави скандали: Саша Поповиќ „ја навредил“ а таа одговорила на нејзин начин !

Саша Поповиќ сакал да ја изненади Јелена Карлеуша, меѓутоа, тоа не му успеало.Јелена Крлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во „убиствена“ црна комбинација, закопчана од глава до петици, но многу бргу и го напуштила. Таа и Марија Шерифовиќ „лудо“ се забавувале во студиото заедно со Саша Поповиќ, …

Повеќе »