Tag Archives: простор

Видео од тотално бизарен обид за паркирање го обиколи светот, тешко е да се опише што направил возачот на автомобилот

Целосно бизарно видео од обид за паркирање го обиколи светот и ги насмеа луѓето. На никого не му е јасно како возачот на толку мал автомобил имал толку проблеми со паркирање на возилото. Едноставно треба да го видите за да верувате. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ВО 23 КВАДРАТИ СМЕСТИЛ 4 ПРОСТОРИИ: Овој стан е неверојатен! Ова чудо мора да го видите!

Неверојатно е што може да направи добрата организација на просторот…Минимализмот е она кон што се стреми современото општество. Одамна помина времето кога работевме и ја дававме целата наша плата за да изградиме куќа на три ката во која евентуално би живееле само родителите, додека децата сами би изградиле нова куќа, …

Повеќе »

(ВИДЕО) На „Алфа“ во недела во 11:30: „Квадрат“ со нови идеи за уредување на домот

Во најновото издание на „Квадрат“ ќе гледате: -што се епокситни подови и кои се нивните предности што ги прават се’ поголем хит на пазарот -кои беа трендовите на уредување на просторот кои ќе ја заокружат 2017. – како да ја вклопите црната боја во ѕидовите во собата за дневен престој …

Повеќе »