(ВИДЕО) На „Алфа“ во недела во 11:30: „Квадрат“ со нови идеи за уредување на домот

Во најновото издание на „Квадрат“ ќе гледате:

-што се епокситни подови и кои се нивните предности што ги прават се’ поголем хит на пазарот


-кои беа трендовите на уредување на просторот кои ќе ја заокружат 2017.

– како да ја вклопите црната боја во ѕидовите во собата за дневен престој


-како изгледа еден дизајнерски стан сместен во подрумот на една зграда

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес се сеќаваме на нашиот истакнат писател и хроничар на градот Скопје Данило Коцевски

Данило Коцевски е роден на 23 април 1947 година во Куманово. Тој беше истакнат македонски …