Tag Archives: преобразба

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА ПРЕОБРАЗБА – „Си се претворила од моја баба во моја девојка!“: Со своите трансфорамции сите ги оставила во чудо!

Никој не може да го спореди изгледот и фустанот во домашната верзија со оној од излегување, но оваа жена отишла чекор подалеку! Тифани (39) од Флорида во САД, благодарение на градбата што ја извајала во теретана и изгледот кој му пркоси на годините, постигнала честопати да има милиони прегледи на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ТЕЛОТО ЗА 4 НЕДЕЛИ: Познатата глумица ги восхитила фановите со менито и резултатите!

Канадската актерка и модел ги воодушевила сите свои придружници со неверојатната трансформација што ја постигнала за само еден месец. Шеј Мичел (33), која се прослави со улогата во серијата „Слатки малечки лажги“, неодамна се пофали со голема физичка трансформација на социјалните мрежи. Нејзиното тело е преобликувано, затегнато и разликата е …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бездомник добил бесплатно стрижење – луѓето велат дека сега изгледа како супермодел!

Бездомник кој просел пари за да се потстрижи и да побара работа, останал непрепознатлив откако бербер бесплатно му ја истрижал косата. Корисникот на TikToka, Џеј Про изјавил дека бездомникот од него побарал пари за да може да се потстрижи и да најде работа. „Ги изгубил децата и само сака да …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Неверојатна преобразба на Реј од „Биг бенг теорија“ – сега игра ладнокрвен убиец!

АКТЕРОТ Кунал Најар со светска слава се стекна со улогата на симпатичен „генијалец“ во серијата „Биг бенг теорија“. Сега ги изненади обожавателите со сосема друга улога. Во серијата „Криминалци“ на Нетфликс, тој го игра осудениот убиец Сандип Синг, кој се обидува да склучи договор со детективите. За улогата на студен …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Ај Кју“ со преобразба на „Јано Мори“

Ај Кју со „Јано Мори“ целат кон отворање на нова димензија во македонската музика По неколкуте синглови со кои Ај Кју смело запливаа во меѓународните музички води како “Dancin”, “Love me hate me” и “Too late” на ред дојде една интересна преработка на песната „Јано мори“. Дуото кое по настапот …

Повеќе »

(Фото Галерија) Стаја претворил во луксузен дом од 1. милион фунти!

Дали некогаш сте размислувале да живеете во шупа?Откако ќе ја видите ова стаја би можеле да го промените мислењето. Роб Лонд-Коулк ја обновил земјоделската зграда со назив „The Old Grain Store во Норфолк, Велика Британија и ја претворил во луксузен дом вреден 1. милион фунти. Пред тоа градбата била запуштена, …

Повеќе »