Tag Archives: плодни денови

(ВИДЕО+ФОТО) „Еден на Еден“ во недела:„Некст Тајм“ за нападот со палки, а Сара Мејс зборува за плодните денови

Сара Мејс и момците од „Некст Тајм“, Стефан и Мартин се гости во најновото издание на „Еден на Еден“. Ве очекува многу забава, смеење и пеење во најгледаното ток-шоу во Македонија. Момците од „Некст Тајм“ раскажуваат како во почетоците на нивните кариери биле нападнати од нервозни „батки“ со палки, зборуваат …

Повеќе »