Tag Archives: напаѓач

(ВИДЕО) СОБРАЛ СИМПАТИИ – Напаѓачот на Барселона поради навивач во инвалидска количка го запрел автомобилот среде улица

Данскиот напаѓач и член на Барселона, Мартин Брајтвајт (29) вчера собрал многу симпатии на социјалните мрежи. Имено, се појавило видео во кое Брајтвејт го напушта тренинг центарот на клубот, каде го пречекале неколку навивачи. Додека повеќето играчи на Барса обично само мавтаат или потпишуваат неколку автограми низ прозорецот, Брајтвајт отишол …

Повеќе »

Уапсен поради тоа што му пишува на челото

Маж е уапсен поради сексуален напад, а притоа никого не допрел, туку за него тоа го направила тетоважата на челото… Кристофер Вилсон (37) од Охајо во Америка е уапсен поради сексуално вознемирување и напад, а сето тоа „го направила“ тетоважата на неговото чело. На Кристофер на челото му пишува „Јас …

Повеќе »