Tag Archives: деверуши

(ФОТО) ВО ЈАВНОСТ СЕ ПОЈАВИЛ ПРИВАТЕН МЕИЛ НА МЕГАН МАРКЛ: Конечно е откриена вистината за скандалот што ја потресе Британија!

Уште една вест во низата што ја шокираше јавноста… Новинарот и автор на биографијата,на моментално најпознатата војвотка во светот Меган Маркл, Омид Скоби објавил приватна електронска пошта во медиумите во која Меган ги замолува своите асистенти да објават официјално соопштение во кое ќе напишат дека Кејт ја расплакала поради фустаните …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРИ НЕДЕЛИ ПРЕД ВЕНЧАВКАТА ДОЗНАЛ ДЕКА СВРШЕНИЦАТА СО ИЗМАМУВА СО БИВШИОТ: Освета за памтење – „Збогум девојко!“

„Кога вашиот брат неговата свршеница ќе го изневери три недели пред венчавката, направете му забава со сите деверуши“, напишала сестрата на несудениот младоженец Несудениот младоженец открил дека неговата свршеница го изневерувала со поранешното момче три недели пред венчавката, па подготвил одмазда за нејзиното сеќавање. Неговата сестра Медлин Смит објавила видео …

Повеќе »