Tag Archives: автоимуна болест

Легендарната Слаѓана Милошевиќ хоспитализирана: „Многу ми е лошо, се стана многу комплицирано“

Слаѓана Милошевиќ веќе подолго време боледува од автоимуна болест Познатата пејачка и уметница Слаѓана Милошевиќ тврди дека е во многу лоша здравствена состојба. – Во Клиничкиот центар сум и веќе подолго време се лекувам. Многу сум болна, се стана многу комплицирано, но веќе шест дена ме држат тука и не …

Повеќе »