Клои Кардашијан го чека првото дете!

Откако Ким и Канје најавиле дека ќе станат родители по трет пат и’ Кајли Џенер објави дека е бремена. Но, се чини дека уште една сестра Кардашијан ќе стане мајка. Клои Кардашијан е бремена и го очекува своето прво дете со кошаркарот Тристан Томпсон, пишуваат американските медиуми.
Иако не е официјално потврдено, блиски пријатели на Клои тврдат дека најстарата од сестрите Кардашијан е пресреќна и дека не може да дочека да стане мајка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Свети Митрофан, првиот патријарх Цариградски

Свети Митрофан, првиот патријарх Цариградски Неговиот татко Дометиј, брат на римскиот цар Пров, побегна од …