Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 21.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Можно е да имате проблеми во комуникацијата и договорите со соработниците и во овие случаи треба да ги ставите личните интереси на второ место, и да се водите од она што е најповолно за вас и за другата страна.

Љубов: Што се однесува до љубовната сфера, денес имате можност да уживате во вниманието кое несебично ќе ви го пружи саканата личност. Потрудете се да возвратите барем на приближен начин.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

В НЕДЕЛА СИТЕ НА ВОДНО – ДАЛИ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА НАЈМАСОВНИОТ ПЛАНИНСКИ НАСТАН ВО РЕГИОНОТ „SPARKASSE LIFE ПРВ ДО ВРВ“?

В недела, на 19 мај годинава, по 12-ти пат ќе се одржи спортската манифестација „Sparkasse …