Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 21.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Работејќи заедно и вклопувајќи се со другите, можете да ги постигнете своите цели. Ве очекува многу продуктивен работен ден.

Љубов: Можеби сè нема да биде совршено и можеби нема да имате доволно време еден за друг, но барем искористете го времето што го добивате на вистински начин.


Здравје: Чувствителност на белите дробови, респираторниот систем.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …