Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 04.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Не одете на сто страници одеднаш, намалете ја импулсивноста бидејќи таквиот начин на функционирање ќе ви донесе само грешки и пропусти. Можете да очекувате помош и поддршка од соработниците.

Љубов: Доколку сте слободни, ова е добар ден за излегување, дружење со пријателите. Можни се ненадејни познанства, нови здроби. Уживајте.


Здравје: Чувствителност на долниот дел на грбот, бубрезите.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ВО МАКЕДОНИЈА ПРИСТИГНУВА СИЛЕН ЛАДЕН АТМОСФЕРСКИ ФРОНТ ОД СЕВЕР И ОД СЕВЕРОЗАПАД: Во среда ќе не зафати силно невреме – Од четврток значително заладување, а на планините ќе има и снег

Метео прогноза на Славчо Попоски: Уживајте во вистинското летно време уште утре почитувани, максималните дневни …