(ФОТО) Тренерот на Џенифер Анистон на глумицата на Инстаграм и посакал добредојде со фотка од бокс

Џенифер Анистон конечно се придружила на Инстаграм и со првата фотка со „пријателите“ веднаш го урнала интернет. Многу колеги глумци,познаници и фанови на таа социјална мрежа и посакале добредојде , а меѓу нив и нејзиниот тренер Лејон Азубулике.
Тој објавил досега невидена фотка од еден нивен заеднички тренинг со која покажал колку интензивно работат на линијата на Џенифер.
Имено, Лејон во раце ја држи Џенифер, исцрпена од боксерскиот тренинг кој го одработиле.


View this post on Instagram

Look who it is!! 😃🙌🏿Welcome to @instagram champ!!🥇 @jenniferaniston 🙏🏿🥊 ❤️ . . . #Champ #Fitness #Boxing


A post shared by Leyon Azubuike (@leyon) on


„Види кој е тоа! Добредојде на Инстаграм, шампионко“, напишал Лејон кој славната глумица ја тренира три до четири пати неделно.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопје Куп 2024 – изложба на макети, диорами и минијатури

Во организација на макетарскиот клуб „Мајор Михајло Ивановски Микс“ од Скопје, од 1-ви до 3-ти …