(ФОТО) ТАЖНО – Шерон Стоун објавила тажни вести…: „Мојот внук денес е најден во своето креветче со органи кои потполно му откажале!“

Актерката Шерон Стоун ги вознемирила своите следбеници објавувајќи на својот профил на Инстаграм фотографија од својот внук во болница, за кого се моли, бидејќи момчето е пронајдено во кревет на умирање поради ненадејно откажување на органите.
Имено, момчето било пронајдено како умира во својот кревет бидејќи, како што велат, органите одеднаш почнале да откажуваат, па момчето итно било хоспитализирано, а лекарите дење и ноќе се борат за неговиот живот.


View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)


Шерон покрај својата фотографија напишала:
– Мојот внук и кумашинче Ривер Стоун денеска беше пронајден во неговото креветче со органи кои целосно откажаа. Ве молам молете се за него. Ни треба чудо – напишала актерката, а нејзините придружници и пријатели и дале поддршка и сила во коментарите.
Многумина заклучиле дека тоа е син на нејзиниот брат, бидејќи тие го носат истото познато презиме.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ВО МАКЕДОНИЈА ПРИСТИГНУВА СИЛЕН ЛАДЕН АТМОСФЕРСКИ ФРОНТ ОД СЕВЕР И ОД СЕВЕРОЗАПАД: Во среда ќе не зафати силно невреме – Од четврток значително заладување, а на планините ќе има и снег

Метео прогноза на Славчо Попоски: Уживајте во вистинското летно време уште утре почитувани, максималните дневни …