(ФОТО) СЕ ПОЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД МЕГАН МАРКЛ КОЈА ТАА, ДА МОЖЕ, БИ ЈА ИЗГОРЕЛА: Ова го крие како „ЗМИЈАТА НОЗЕТЕ“, а кога ќе ја видите сликата се ќе ви биде ЈАСНО!

Семејството на Меган Маркл објавило нејзини фотографии за кои велат дека „не би сакала луѓето да ги видат“. Повод за приватната архива е телевизиски специјал со Томас и Саманта Маркл, татко и сестра, кои ќе зборуваат за Меган на австралиската телевизија 7News.
Пред емитувањето на емисијата, новинарката Тејлор Оербах објавила фотографија од војвотката на Твитер, која е дел од приватна семејна архива, со опис: „Фотографии од Меган Маркл кои не би сакала луѓето да ги гледаат“. Во телевизискиот специјалсе појавува и видео од Меган Маркл во моментот кога била прогласена за кралица на матурската вечер.


Меѓу другото, новинарката најави и „експлозивно“ интервју кое ќе открие се за Меган Маркл, нејзините почетоци, актерската кариера и како го отфрлила своето семејство.

Војвотката во интервју за „Variety“ во 2022 година изјави дека не планира да се врати во актерскиот свет во блиска иднина.


– Никогаш не кажувај никогаш, но во моментов немам намера повторно да глумам – рекла Маркл.

Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Втора фестивалска вечер на Меѓународниот детски фолклорен фестивал “Паланечка тројка”

На Плоштадот „Карпошово востание” во Крива Паланка, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може …