(ФОТО) ПРЕД ПРЕМИЕРАТА – Инцидент во Кан: Том Хенкс викал на црвениот тепих

Актерот мавтал со рацете и покажувал со прст кон непознат помлад маж
Актерот Том Хенкс (66) доживеач мал инцидент во вторникот пред премиерата на неговиот нов филм „Asteroid City“ на Канскиот филмски фестивал.

Фрустриран и лут
Оскаровецот бил на црвениот тепих со сопругата Рита Вилсон (66) кога влегол во жестока расправија со вработен.
Хенкс викал, мавтал со рацете и покажувал со прст кон непознат помлад човек на црвениот тепих пред сите, а тој бил многу фрустриран и лут.


И’ Рита се расправала


This image has an empty alt attribute; its file name is tom-henks-raspravija.jpg
Рита исто така се расправала со мажот, а тој, според англиските медиуми, на секој можен начин се обидел да ја смири ситуацијата. На Хенкс му требло некое време да се смири, а потоа се фотографирал со своето друштво и колегите.

View this post on Instagram

A post shared by EVOKE (@evokedotie)Фото: Принтскрин/Facebook

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Годишен концерт на Културно уметничкото друштво Таше Милошевски

Во Спортската сала во Ресен, вечерва, со почеток во 19:00 часот ќе може да уживате …