(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР ОЧАЕН: Неговата едвај полнолетна ќерка заработува на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ! За се ја обвинил бившата жена!

Чарли Шин ја обвинил Денис Ричардс, неговата поранешна сопруга, за фактот дека нивната ќерка Сем „Семи“ Шин создала профил на OnlyFans.
„Таа има 18 години и живее со нејзината мајка. Тоа немаше да се случи ако беше под мојот покрив”, изјавил Шин за Page Six.
„Не го одобрувам тоа, но ако не можам да го спречам, апелирам да се работи со стил, креативно, а не да се жртвува својот интегритет“, додал актерот.

This image has an empty alt attribute; its file name is carli-sin-1.jpg
„Таа сама носи одлуки“
Семи во март оваа година наполнила 18. години, а својот профил на OnlyFans го најавила со последната објава на Инстаграм во која ги поканила луѓето да кликнат на линкот во биографијата.


This image has an empty alt attribute; its file name is carli-sin-ocaaen-1-jpg.jpg
Месечната претплата на профилот на Семи е 19,99 долари. Таа ветила дека ќе објавува 2 или 3 објави неделно, а своите следбеници ги поканила да ја контактираат во приватна порака.

View this post on Instagram

A post shared by sami sheen (@samisheen)


Целата приказна ја коментирала и Денис Ричардс, кој истакнала дека нејзината ќерка не носи одлуки врз основа на тоа во чија куќа живее.
„Како родител можам само да ја водам и да и верувам на нејзината проценка, но таа сама одлучува“, додала таа.


View this post on Instagram

A post shared by sami sheen (@samisheen)

Ричардс и Шин се венчаа во 2002. година, но нивниот брак се распадна пред да се роди нивната втора ќерка Лола Шин во 2005 година.

Извор:index.hr

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Оваа физичка активност го намалува ризикот од прерана смрт за 47 проценти

Една нова студија покажа дека велосипедистите имаат 47 отсто помал ризик од прерана смрт и …