(ФОТО) Холивудската миленичка го покажа телото по „губење“ на 27 килограми

Блејк Лавли е една од омилените холивудски актерки, а русокосата убавица ја запознавме најдобро преку улогата на Серена ван дер Вудсен во хит серијата “Gossip Girl”.
Токму како и нејзиниот лик во серијата, и во реалниот живот таа воодушевува со својот стил. Неодамна, Лавли нè воодушеви со одличната линија која ја покажала на Инстаграм.


“Изгледа дека можеш да изгубиш 27 килограми, наталожени во текот на бременоста, прегледувајќи фотографии на Инстаграм и прашувајќи се зошто не изгледаш како бикини модел”, напишала во свој стил на фотографијата на која позира со нејзиниот личен тренер.По она што можеме да го забележиме, убавата актерка изгледа како вистински бикини модел, а бројните обожавателки велат дека таа е вистинска инспирација бидејќи е одличен доказ дека жените денес можат да имаат време за се’, само треба да имаат желба за тоа.

 


🍂🍁🍃🍂@bottegaveneta @jonathansimkhai @louboutinworld @lorraineschwartz

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Most useless bodyguard ever.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Partayyyyy time!!!!!… 1 more day til #TheShallows

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …