Tag Archives: блејк лавли

(ФОТО) Само два месеци по породувањето, Блејк Лајвли покажала завидна фигура

Блејк Лајвли важи за една од најубавите актерки во светот на Холивуд, а во серија фотографии во бикини неодамна ја покажа својата завидна фигура по четвртото пораѓање. Како што пренесува „Дејли мејл“, таа ги објавила фотографиите на Инстаграм, а од нејзиниот профил можеме да видиме дека 35-годишната актерка изгледа како …

Повеќе »

(ФОТО) Бремената Блејк Лајвли насмеала со фотографијата со тренерот: „Вежбаме, но не помага“

АМЕРИКАНСКАТА актерка Блејк Лајвли и нејзиниот партнер Рајан Рејнолдс често ги смеат следбениците со своите објави на социјалните мрежи, а парот честопати јавно признава колку си даваат поддршка еден на друг. Со оглед на тоа дека моментално го очекуваат четвртото дете, големиот труднички стомак станал извор на инспирација за новата …

Повеќе »

(ФОТО) Четврта бременост: Блејк Лајвли оди на прошетки и внимава што јаде

БЛЕЈК Лајвли е подготвена за раѓањето на четвртото дете кое го очекува со партнерот Рајан Рејнолдс. Извор близок до актерката открил за Us Weekly дека не останува долго до породувањето. „Блејк е возбудена. Таа и Рајан едвај чекаат да го запознаат новото бебе”, рекол неименуваниот извор. Двојката го доби девојчето …

Повеќе »

(ФОТО) Вешто го криела трудничкиот стомак: Блејк Лајвли го чека четвртото дете

Американската актерка Блејк Лајвли ја изненадила јавноста кога се појавила со труднички стомак на самитот на Форбс „Силни жени“ во Њујорк. Иако нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс и таа вешто ја криеле оваа информација од очите на јавноста, дојде моментот кога таа мораше да излезе пред светлата на рефлекторите, а потоа …

Повеќе »

(ФОТО) ОВА НЕ МОЖЕ СЕКОЈ ДА ГО ОБЛЕЧЕ – Црната комбинација ги „разнела“ присутните: Сите го гледале чудниот изрез!

Актерката Блејк Лајвли на доделувањето на „Game Awards“ на Менхетен се појавила во смел предмет за облекување. Таа за оваа пригода избрала црн фустан на дизајнерот Серж Хадсон, кој на уникатен начин ја открива нејзината фигура. View this post on Instagram A post shared by Ahmad Abdullatif (@theworldoffashion2) Специфичноста на …

Повеќе »

(ФОТО) ХУМАНИ – ЦЕЛИОТ СВЕТ И АПЛАУДИРА НА ДВОЈКАТА ОД ХОЛИВУД ЗА ОНА ШТО ГО ПРАВИ ЗА УКРАИНСКИТЕ БЕГАЛЦИ: Малкумина би го направиле ова!

Блејк Лавли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс ја поддржуваат Украина по руската инвазија, а парот решил да апелира за донации. Блејк и Рајан ќе го удвојат секој долар, до износ од еден милион долари. Со нивни пари помош ќе добијат двојно повеќе украински семејства, а ќе дадат и многу донации. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Глумицата потполно се трансформирала: Непрепознатлива во новата улога!

Актерката не е една од оние жени кои често го менуваат својот изглед. Блејк Лавли, која стана позната по улогата на Серена во серијата „Озборувачка“, е позната по долгата руса коса, која изгледа одлично на неа. Сепак, актерката мораше да го промени својот изглед за да го сними новиот филм, …

Повеќе »

(ФОТО) Објавила прва слика после породувањето: Познатата глумица бргу се вратила во форма!

Актерката Блејк Лајвли, на задоволство на обожавателите, ја објавила првата слика по породувањето. Блејк во целосна тајност ова лето родила девојче чие име сè уште не е познато на јавноста. Актерката веќе подолго време криела дека е повторно бремена и го очекува своето трето дете со актерот Рајан Рејнолдс, за …

Повеќе »

(ФОТО) ХОЛИВУД И СЕ’ Е ВОЗМОЖНО: Популарната глумица, Блејк Лавли, третото дете го родила во потполна тајност уште пред два месеци

Глумицата Блејк Лавли своето трето дете го родила пред два месеци, јавуваат американските медиуми. Глумицата и нејзиниот сопруг, актерот Рајан Рејнолдс, успеале информацијата за породувањето да ја држат во потполна тајност и сеуште не е познато дали во семејството дошло момче или девојче. Веста за бременоста Блејк со светот ја …

Повеќе »