(ФОТО) ХОЛИВУД И СЕ’ Е ВОЗМОЖНО: Популарната глумица, Блејк Лавли, третото дете го родила во потполна тајност уште пред два месеци

Глумицата Блејк Лавли своето трето дете го родила пред два месеци, јавуваат американските медиуми. Глумицата и нејзиниот сопруг, актерот Рајан Рејнолдс, успеале информацијата за породувањето да ја држат во потполна тајност и сеуште не е познато дали во семејството дошло момче или девојче.
Веста за бременоста Блејк со светот ја подели во почетокот на мај на премиерата на еден филм каде го покажала трудничкото стомаче.


View this post on Instagram

Happy Birthday to 2018’s Sexiest Voter Alive @vancityreynolds #justvoted 📬🎉#absenteeballot party!


A post shared by Blake Lively (@blakelively) on


View this post on Instagram

PokeMOM…. Out now.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Фановите на познатиот пар очекуваат дека Рајан и Блејк наскоро ќе го објават полот како и името на детето.

Блејк и Рајан во брак се од 2012. година и се еден од најомилените парови во Холивуд. Во бракот добиле две ќерки, до сега.

Глумицата пред неколку години во едно интервју говорела за родителството и во таа пригода кажала дека би имала и триесет деца, кога би можела.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на краткиот анимиран филм „Лисичката плетачка“

Во среда на 6 декември 2023 година, во Музеј на град Скопје во 18:30 часот, …