Tag Archives: Рајан Рејнолдс

(ФОТО) Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс станаа родители по четврти пат

Американската актерска двојка Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс станаа родители по четврти пат. Актерката ја објави радосната вест на својот Инстаграм профил во пресрет на неделата на Супер Боул, кога целиот свет нетрпеливо го чекаше настапот на Ријана. Блејк на споменатата социјална мрежа објави компилација од фотографии од нејзините омилени …

Повеќе »

(ФОТО) Четврта бременост: Блејк Лајвли оди на прошетки и внимава што јаде

БЛЕЈК Лајвли е подготвена за раѓањето на четвртото дете кое го очекува со партнерот Рајан Рејнолдс. Извор близок до актерката открил за Us Weekly дека не останува долго до породувањето. „Блејк е возбудена. Таа и Рајан едвај чекаат да го запознаат новото бебе”, рекол неименуваниот извор. Двојката го доби девојчето …

Повеќе »

(ФОТО) Вешто го криела трудничкиот стомак: Блејк Лајвли го чека четвртото дете

Американската актерка Блејк Лајвли ја изненадила јавноста кога се појавила со труднички стомак на самитот на Форбс „Силни жени“ во Њујорк. Иако нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс и таа вешто ја криеле оваа информација од очите на јавноста, дојде моментот кога таа мораше да излезе пред светлата на рефлекторите, а потоа …

Повеќе »

(ФОТО) ХУМАНИ – ЦЕЛИОТ СВЕТ И АПЛАУДИРА НА ДВОЈКАТА ОД ХОЛИВУД ЗА ОНА ШТО ГО ПРАВИ ЗА УКРАИНСКИТЕ БЕГАЛЦИ: Малкумина би го направиле ова!

Блејк Лавли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс ја поддржуваат Украина по руската инвазија, а парот решил да апелира за донации. Блејк и Рајан ќе го удвојат секој долар, до износ од еден милион долари. Со нивни пари помош ќе добијат двојно повеќе украински семејства, а ќе дадат и многу донации. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Пристигна трејлер за холивудскиот хит со Рајан Рејнолдс и Салма Хаек

Објавен е трејлер за холивудскиот блокбастер „Hitman’s Wife Bodyguard“ (Жена на телохранителот на Хитман). Вчера беше објавен трејлер за претстојниот филм, кој беше снимен, меѓу другото, во Риека и Истра, а за само еден ден го погледнаа повеќе од 1,3 милиони луѓе. Во главните улоги се Рајан Рејнолдс, Салма Хаек …

Повеќе »

(ВИДЕО) Новиот филм на „Дизни“ е најдобрата работа што се случила во 2020

Новиот филм за суперхерои на „Дизни“, „Free Guy“ („Слободен човек“) со Рајан Рејнолдс и Џоди Комер во главните улоги е најдоброто нешто што се случи во 2020 година. Иако првично требаше да излезе на почетокот на јули оваа година, премиерата на оваа смешна акциона комедија е одложена за декември годинава. …

Повеќе »

ТОЈ Е ВТОРА ГОДИНА ПО РЕД НАЈПЛАТЕН ГЛУМЕЦ: Ќе ви се сврти во глава од бројките кои Двејн Џонсон ги заработува!

Втора година по ред, Двејн Џонсон или популарниот „Рок“ е прогласен за најплатен актер, пишува списанието „Форбс“. Поранешниот борач, наводно, заработил 87.500.000 американски долари помеѓу 1 јуни 2019 година и 1 јуни 2020 година, вклучувајќи и 23.500.000 американски долари од еден трилер во кој глуми. Кога ќе се собере заработката …

Повеќе »

(ФОТО) Објавила прва слика после породувањето: Познатата глумица бргу се вратила во форма!

Актерката Блејк Лајвли, на задоволство на обожавателите, ја објавила првата слика по породувањето. Блејк во целосна тајност ова лето родила девојче чие име сè уште не е познато на јавноста. Актерката веќе подолго време криела дека е повторно бремена и го очекува своето трето дете со актерот Рајан Рејнолдс, за …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Објавен првиот трејлер од авантуристичката комедија „Free guy” во кој глуми Рајан Рејнолдс

Објавен е трејлерот за „Free guy” во кој глуми Рајан Рејнолдс. Во епската авантуристичка комедија „Free guy” на Twentieth Century Fox, Рајан Рејнолдс го игра ликот на банкар кој открива дека тој всушност е играч во позадина во видео-игра на отворен свет. Одлучува да стане херој на сопствената приказна. Во …

Повеќе »