(ФОТО) Ангелина Џоли бесна: „Ова е исклучително непочитување. Никогаш не би му го направила тоа!“

На истата церемонија на доделување награди, каде што Бред Пит ја допирал Џенифер Анистон, ја „чепнал“ и својата втора, поранешна сопруга, Ангелина Џоли.„Да бидеме искрени, ова беше тешка улога. Овој човек е ‘напушен’, ја соблекува маичката, не се согласува со сопругата. Беше тешко“, се пошегувал Бред, потсетувајќи се на улогата во „Беше еднаш во Холивуд“.


Поради овие зборови на Бред, Џоли наводно коментирала дека таа никогаш не би му направила такво нешто и не би се шегувала на сметка на брачните проблеми и тоа во просторија полна со колеги меѓу кои е поранешната сопруга.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …