(ФОТО) Ал Пачино (81) на вечера со поранешната девојка на Џегер (28) – поради еден детаљ мрежите „горат“

Холивудската легенда Ал Пачино (81) е виден како излегува од ресторан во Калифорнија во саботата по вечерата со поранешната девојка на Мик Џегер, Нура Алфала (28).
Актерот и Нура Алфала, телевизиска продуцентка која претходно беше поврзана со Клинт Иствуд и Мик Џегер, заминале заедно во ист автомобил откако налетале на милионерот Вит Шнабел додека Алфала пушела цигара надвор.
Ова е првпат оскаровецот, кој се раздели од поранешната девојка Мејтал Дохан во 2020 година поради разлика во возраст од четири децении, да биде романтично поврзан со Алфала.

View this post on Instagram

A post shared by Noor (@nooralfallah)


На социјалната мрежа Твитер се појави и нивна фотографија од самата вечера на која покрај другите присуствуваше и Џејсон Момоа, а еден детаљ предизвика лавина од коментари.
Имено, на масата пред Ал Пачино е телефон во футрола со Шрек – лик од популарниот анимиран филм, кој воодушевил многу корисници на Твитер.


Меѓутоа, некој напишал дека не верува дека тоа е телефонот на Ал Пачино бидејќи „старите немаат паметни телефони“. Потоа следел одговор од профил на Твитер, во кој корисникот тврди дека ќерката на Ал Пачино, Оливија, потврдила дека телефонот со Шрек е на нејзиниот татко, со фотографија од преписката со Оливија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СЕ ЗАПОЗНАЛЕ ВО 2021 година – Џони Деп има нова љубов, среќата ја нашол со 33 години помлада руска манекенка

По неуспешниот брак со Амбер Херд, Џони Деп (61) среќата ја нашол со 28-годишната руска …