(ФОТО) 15+ чудни сцени кои луѓето ги фатија и решија да ги споделат со сите, некои се навистина бизарни

Некои од овие фотографии навистина добро ќе ве насмеат! 😃

1. Она кога навистина ти треба кафе…

1. Ono kad ti baš treba kava...

2. Колку подолго ја набљудувате оваа фотка повеќе ќе ве збуни


2. Što je duže promatrate, ova fotka će vas više buniti

3. Ова е сигурносен пропуст! 🤣

3. Ovo je takav sigurnosni propust! 🤣

4. А, чија била оваа генијална идеја?


4. A čija je ovo bila genijalna ideja?

5. Како воопшто да се дојде до ова?

5. Kako uopće dođe do ovoga?

6. Навикнати сме да гледаме луѓе како носат лаптопи, но ова уште го немаме видено


6. Navikli smo vidjeti da ljudi nose laptope u kafiće, ali ovo još nismo vidjeli

7. Ова не знаеме да го објасниме…

7. Ne znamo ovo objasniti...

8. Се чини дека овој тоелет не се користи баш често 😃

8. Čini nam se da se ovaj wc ne koristi baš često 😃

9. Не боли грбот додека ја гледаме оваа фотка

9. Bole nas leđa dok gledamo ovu fotku

10. Она кога идејата станува стварност, само не интересира дали му е комотно во „костумот“?

10. Ono kad ideja postane realnost, samo nas zanima je li mu ugodno u "odijelu"?

11. Реакцијата на мажот на креветот се кажува 🤣

11. Reakcija muškarca na krevetu iza sve govori 🤣

12. Таа знае како добро да се забавува 😃

12. Ona zna kako se dobro tulumari 😃

13. А што тука точно се случува?

13. A što se ovdje točno događa?

14. Она кога сакаш да изгледаш добро во секој момент

14. Ono kad želiš izgledati dobro u svakom trenutku

15. Одењето во продавница е очигледно преценето

15. Hodanje u dućanu je očito postalo precijenjeno

16. Ова е супер 🤣

16. Ovo je super 🤣

17. Ова не се гледа секој ден…

17. Ovo se ne viđa svaki dan...

18. Вработен во пицерија имал што да видеи кога влегол во магацинот 😃

18. Zaposlenik pizzerije imao je što za vidjeti kad je ušao u skladište 😃

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …