Tag Archives: ситуации

(ФОТО) 15+ чудни сцени кои луѓето ги фатија и решија да ги споделат со сите, некои се навистина бизарни

Некои од овие фотографии навистина добро ќе ве насмеат! 😃 1. Она кога навистина ти треба кафе… 2. Колку подолго ја набљудувате оваа фотка повеќе ќе ве збуни 3. Ова е сигурносен пропуст! 🤣 4. А, чија била оваа генијална идеја? 5. Како воопшто да се дојде до ова? 6. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДОБРО Е ДА СЕ ЗНАЕ – Совети кои можат да ви го спасат животот! Ако видите бранови во форма на коцка, веднаш излезете од водата!

Животот не е толку мрачен и опасен како што вестите би сакале да мислите. Меѓутоа, кога ќе се случи катастрофа, добро е да бидете подготвени. Прочитајте за овие 15. совети и бидете подготвени ако се оствари некоја од овие ситуации, затоа што би можеле да спасите нечиј живот. 1. Следете …

Повеќе »

Хороскопски знаци кои имаат непогрешива ИНТУИЦИЈА: Еден од нив со право го нарекуваат „МАЛА СМРТ“

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Сите ја имаме, но дали ја користиме? Овие знаци ја живеат и без неа не можат да функционираат На прво место е Скорпијата – длабок, силен и пред се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Фасцинантна компилација на фотографии од луѓе кои прават луди нешта

Во светот секој ден се случува „некое чудо“ или пак смешно – комична – трагична ситуација која не ретко е забележана со фотопарат. Ви донесуваме фасцинантна компилација од фотографии на луѓе кои прават „луди“ нешта без да расмислуваат за последиците од својот чин. Погледнете:

Повеќе »