Ал Пачино (83) побарал неговата 54 години помлада бремена девојка да направи тест за татковство

83-годишниот холивудски актер Ал Пачино наводно се сомневал дека детето што го чека неговата девојка Нур Алфала (29) не е негово, па побарал да го потврди татковството со ДНК тест, пишува TMZ.
Имено, актерот не верувал дека детето е негово поради медицински проблем кој најчесто предизвикува неплодност. Нур, која моментално е бремена во осмиот месец, на крајот направила тест кој докажал дека Пачино е татко на нејзиното дете. Извор близок до парот за странските медиуми изјавил дека Пачино бил видно изненаден кога дознал дека неговата девојка е бремена.

View this post on Instagram

A post shared by GoulStyle (@goulstyle)Двојката е во врска две години, а првпат заедно беа видени во април минатата година. Нејзината последна позната врска заврши во 2017 година, со Мик Џегер, а претходно беше поврзувана со Клинт Иствуд. Инаку, Ал Пачино од претходните врски ги има ќерката Џули (33) и 22-годишните близнаци Оливија и Антон.

View this post on Instagram

A post shared by هفت هنر (@seven_art20)Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Reflections е новата љубовна приказна на Yon Idy

24.6.2024, Скопје – По успехот на Walk Away, младиот кантавтор Yon Idy го објави најновиот …