(ВИДЕО+ФОТО) БЕБИСИТЕРКА УБИЕЦ – МОНСТРУМ Е УБАВ ЗБОР ЗА НЕА: Викторија се понудила да чува бебе од 6. месеци, а потоа го удавила, избодела и запалила во шумата!

Многумина ја опишувале како симпатична девојка, но Викторија Аимединова (23) не само што го обожувала ѓаволот, туку и се однесувала како самиот ѓавол, убивајќи невино шестмесечно бебе кое го чувала.
Оваа млада Русинка од градот Заводуковск се понудила да го чува малечкиот Богдан додека неговите родители биле на погреб.
Вистинската причина за нејзиното злосторство е наводната одмазда на братот на бебето, со кого се забавувала и кој ја оставил.


Како и да е, руската јавност не е шокирана само од нејзиниот криминал, туку и од невидената монструозност што таа ја покажала.
Поточно, таа го однела несреќното бебе во шумата, таму го задавила, а потоа го избодела и го запалила.
Бебето на мајката, погодено од тага, рекла дека добро ја познавала Викторија и имала доверба во неа.


Исто така, било откриено дека пред ова монструозно злосторство, Викторија објавувала вознемирувачки пораки на социјалните мрежи. На неколку пријатели со денови им зборувала дека ќе стане ѕвезда.
Таа напишала:
“Има еден антихрист и тоа сум јас. Гледам зло во секого”.

Екран.мк/The Sun
Фото: VKontakte/Viktorija Aimedinova


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …