Tag Archives: освета

(ФОТО) Кралот Чарлс е подготвен за одмазда? На Хари не му се пишува добро

Кралот Чарлс би можел да го прекине молкот за принцот Хари во големо интервју за Би-Би-Си. Соработниците на палатата разговараат за можноста новиот британски крал да го искористи интервјуто за да ја даде својата страна од приказната по серијата обвинувања против него и остатокот од семејството, што неговиот син Хари …

Повеќе »

(ФОТО) ПОЧНУВА БРУТАЛНАТА ОДМАЗДА НА ВИЛИЈАМ НА ХАРИ: Им задал НИЗОК УДАР на братот и снаата! Тие се ЗАБРАНЕТИ на ОВОЈ НАСТАН! Пристигнало објаснување

Минатиот викенд во Лос Анџелес беше организирана BAFTA „Tea Party“, а принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл не биле поканети. Според извор за The Sun, доаѓањето на принцот и актерката би било вистинска „ПР катастрофа“ и дека мислеле дека би било страшна идеја да бидат поканети. View this post …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ СЕ ВРАЌА, СЕ СЕ ПЛАЌА – КАРМАТА ДОШЛА И ПОРАНО ОТКОЛКУ ШТО МИСЛЕВМЕ: Шакира му се ОДМАЗДИ на Пике, а не мораше ниту прст да крене! Сите му се СМЕАТ!

На секои неколку дена славниот шпански фудбалер ќе биде принуден да го носи името на жената со која помина 12 години, а потоа и го скрши срцето. Како што пренесуваат европските спортски медиуми, Жерар Пике во иднина би можел двапати неделно да носи маица на која пишува – Шакира! Имено, …

Повеќе »

(ФОТО) КОЈ ЧЕКА – ЌЕ ДОЧЕКА – КОНЕЧНО ДОЈДОА НЕЈЗИНИТЕ ПЕТ МИНУТИ: Камила почна да му се осветува на КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО?! Таа се нафрлила на принцезата па го исплашила и Чарлс

Камила Паркер Боулс мина трнливо патување од амбициозна љубовница на принц до сопруга на крал, и се чини дека дојде време да подмири некои стари долгови. Малкумина не знаат дека 75-годишната британска сопруга кралица Камила била единствената вистинска љубов на кралот Чарлс Трети и негова љубовница за време на неговиот …

Повеќе »

Ако се скарате со овие хороскопски знаци, ќе има драма

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Не е добро да влегувате во расправии со ОВИЕ хороскопски знаци. Овен Овенот сака да се преправа дека е недопирлив и тежок, но во реалноста е многу чувствителен. Причината …

Повеќе »

Одмаздата секогаш се сервира ладна: Генијален ПЛАН на жена која сопругот ја изневерил, па ја избркал од дома

Жена која со своите постапки го воодушеви целиот свет Оваа жена докажа дека одмаздата најдобро се сервира ладна. Таа со децении живеела во навидум идиличен брак во кој таа и нејзиниот сопруг имале две деца. Не се загрижила кога нејзиниот сопруг добил нова секретарка која била многу убава и со …

Повеќе »

Ако се скарате со овие хороскопски знаци, тешко на вас!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Обидете се да ги избегнувате кавгите со овие знаци, бидејќи може да биде хаотично… Овен Овенот сака да претерува дека е недопирлив и цврст, но во реалноста е многу …

Повеќе »

(ВИДЕО) АКТЕРОТ ЈА ОДБИЛ ПОНУДАТА – На Џони Деп наводно му понудиле 300. милиони долари за да се врати во „Пиратите од Карибите“

Актерот Џони Деп не планира да се врати во филмот „Пиратите од Карибите“, како што потврди неговиот портпарол. Некои американски медиуми тврдат дека на актерот му биле понудени околу 301. милион долари за да се врати на снимањето на популарната франшиза. Деп на судењето за клевета со неговата поранешна сопруга …

Повеќе »