(ВИДЕО) Софија Вергара го покажала огнениот танц на Колумбијките

Омиленото лице на американскиот ситком „Модерно семејство“ – Софија Вергара го покажала огнениот танц на Колумбијките.
Софија е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде објавува фотографии од приватниот живот. Така таа неодамна објави видео во кое покажа неверојатна агилност и сензуалност додека изведува танцови чекори. Нам ни се чини дека Софија многу се забавува додека се подготвувала за свадбата на својата пријателка.
Ниту нејзините многубројни обожаватели не останале имуни на нејзините танцови потези, кои веднаш го дадоа своето мислење во форма на коментари на споменатата мрежа.
„Каква колумбиска моќ и кардио тренинг“, „Убавата Софија“, беа само дел од коментарите.

Фото: Принткрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање – на денешен ден во 2018 година не напушти актерката Љупка Арсова-Џундева

Љупка Арсова-Џундева била родена на 11 јули 1934 во Скопје. Истакната македонска театарска, филмска и …