Tag Archives: osvojuva

(ВИДЕО) Софија Вергара го покажала огнениот танц на Колумбијките

Омиленото лице на американскиот ситком „Модерно семејство“ – Софија Вергара го покажала огнениот танц на Колумбијките. Софија е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде објавува фотографии од приватниот живот. Така таа неодамна објави видео во кое покажа неверојатна агилност и сензуалност додека изведува танцови чекори. Нам ни се …

Повеќе »