(ФОТО) Упс, Фустанот ја изневерил Никол Шерцингер…и премногу открил!

Музичката ѕвезда Никол Шерцингер пред да се појави во шоуто „Sherri Shepherd“ имала ненадеен проблем со фустанот.

This image has an empty alt attribute; its file name is nikol-serzinger.jpg
Имено, една од најубавите жени на денешницата за интервјуто во споменатото емисија избрала миди фустан со туфни кој ги открива нејзините раменици, а целиот изглед го заокружила со сребрени салонки. Сепак, патот до нејзината дестинација не бил нималку лесен, бидејќи доживеала несреќа со својата комбинацијата на облека.


This image has an empty alt attribute; its file name is nikol-serzinger-1.jpg

Пред да влезе во студио, на пејачката и паднал горниот дел од деколтето, а се видело повеќе отколку што треба. Наместо градник, Никол носела силиконски фластер за гради за да не се гледаат  брадавиците.


Како и да е, проблемот брзо бил саниран, а папараците успеале да го снимат овој непријатен момент.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Со панел дискусија ќе се одбележи Денот на ретки болести 2024

Националната алијанса за ретки болести на Македонија – НАРБМ Ве кани на панел дискусија со …