(ВИДЕО) Малечко девојче го предизвикало принцот Вилијам: Погледнете како тој ја послушал!

Откако на британската телевизија ITV1 е прикажана забавната програма „Royal Variety Performance“, гледачите ширум светот ги воодушеви сцена од принцот Вилијам, која на барање на децата и водителката, станал и одглумил дека галопира.


Имено децата кои настапувале на сцената галопирале, па откако настапот завршил едно од девојчињата го замолила принцот Вилијам: „Ве молам господине, може ли да галопирате со нас“. Принцот без двоумење, во кралската ложа,станал и го направил тоа.
Погледнете:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откриени нови детали од истрагата за смртта на актерот Метју Пери: На позната личност и биле одземени мобилниот телефон и лаптопот

Актерот Метју Пери, славниот Чендлер од хит серијата „Пријатели“ беше пронајден мртов во својот дом …