(ВИДЕО) Девојка покажала колку теписите всушност можат да бидат валкани!

Една девојка од ТикТок открила дека навидум чистиот тепих бил многу полн со нечистотија.
Таа го исчистила својот тепих со моќна правосмукалка која извлекува прашина, мртви клетки од кожата и друга нечистотија од тепихот. По чистењето на тепихот, водата во правосмукалката, на нејзино големо изненадување, станала кафеава.

@cleanqueen_7Deep carpet clean using my spotclean pro! Watch to end to see what comes out! ##spotclean ##hinch ##clean ##satisfying ##fyp


♬ Aesthetic – Xilo


Фото: Принтскрин/Тик Ток

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …