Три хороскопски знаци кои секогаш ги следи малер

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Среќата не им се насмевнува многу често и секогаш ги придружува малер каде и да одат.
Во продолжение ви откриваме три хороскопски знаци кои се магнет за малерите.

Девица
Девицата е навистина еден од знаците со лоша среќа. Во секој сегмент може да и се случи некаков пех, поради што често знаат да се нервираат. Особено можат да паничат во ситуации кога очајно им е потребна среќата, бидејќи однапред знаат дека таа може да отсуствува. Затоа Девиците многу ретко или речиси никогаш не веруваат во среќа, но даваат се од себе целосно да го исклучат моментот кога среќата пресудно треба да им помогне. Дури и во љубовта често не се придружени со среќа.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 19.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Нема потреба од брзање, но важно е да ги контролирате соработниците кои се …