Tag Archives: obezbeduvanje

(ВИДЕО) ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ – МАЖ СЕ ЗАПАЛИЛ НА ЛЕЈВЕР КУПОТ: НАВИВАЧ ВРИСКАЛ ВО АГОНИЈА! Обезбедувањето БРУТАЛНО го изнело од теренот!

Невиден инцидент се случи на првиот ден од Лејвер купот во Лондон. Непознат навивач упаднал на теренот на денот кога Роџер Федерер се збогува со тенисот. Во таа прилика тој буквално се запалил. Обезбедувањето брзо интервенирало, го изгаснале огинот на теренот како и на мажот и брутално го изнеле од …

Повеќе »