Tag Archives: нова љубов

(ФОТО) Новата љубов на Енгин Акјурек

Последниве денови, социјалните мрежи се разбранувани поради ново тврдење за потенцијална љубовна авантура на славниот турски актер Енгин Акјурек. Гласините дека Енгин запловил во нова љубовна авантура не стивнуваат. Сепак, нема никаква изјава, ниту слика од страна на Енгин и неговата нова потенцијална избраничка. Шармантниот актер Енгин Акјурек во јавноста …

Повеќе »

Хороскоп за лето 2021: Време за вљубување за овие 4. знаци!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Летото, одморот и морето се идеално време да се заљубите, а хороскопот за летото 2021 година вели дека тоа ќе го сторат четири знаци! Летото 2021 година ќе биде …

Повеќе »

(ФОТО) ТОЈ УСПЕАЛ ДА ГО ОСВОИ СРЦЕТО НА НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА СВЕТОТ: Ова е новиот дечко на Анџелина Џоли!

Според странските медиуми, Анџелина конечно ја пронашла среќата во љубовта Иако разводот со Бред Пит сè уште не е завршен, а според експертите, тој ќе трае со години, Анџелина влегла во нова романса. Со години по разделбата од Бред, никој не успеа да ја заинтригира и да и го освои …

Повеќе »

ОВИЕ ТРИ ЗНАЦИ во април ќе ги погоди љубовна стрелка: Им се исполнуваат желби, се зголемуваат страстите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Во првата половина на април, Рибите очекуваат прекрасни моменти со саканата личност. Ќе постигнете интимност на уште поголемо ниво. Комуникацијата исто така се подобрува. На крајот на месецот се …

Повеќе »

Кој, оваа пролет, ќе најде сродна душа? Овие 3. знаци можат да чекаат ГОЛЕМА ЉУБОВ, некои ќе застанат на „лудиот камен“!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Оваа пролет е посебна бидејќи некои конечно ќе ја сретнат љубовта на својот живот. Некои сами ќе најдат љубов, но некои ќе ги најде сродната душа. Во секој случај, …

Повеќе »

Четири хороскопски знаци кои наредниот месец ги чека голема среќа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Владеењето на Риби е идеален период за имагинација и креативност, но носи најголема среќа на љубовно поле, бидејќи многумина од нас ќе бидат свесни за своите романтични чувства и …

Повеќе »

Голем љубовен хороскоп за 2021.: Бикот повторно ќе се заљуби, а Овните ќе залекуваат стари рани…

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Бикот ќе стави крај на лошата врска, а во мај Близнаците ги чека романса. Слободните Овни ќе залечат стари болни рани и ќе добијат шанса да влезат во нешто …

Повеќе »

Три знаци на кои на Денот на вљубените им се подготвува „емотивна бура“

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Венера, планетата на убавината, љубовта, пријателството и партнерството, е во знакот на Водолија, а на Денот на вљубените создава квадрат со страствениот Марс. Затоа ќе бидете исклучително привлечни и …

Повеќе »

Хороскопски знаци кои во 2021. година ќе најдат сродна душа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Сите се надеваме дека следната година ќе биде барем малку подобра од оваа. Ѕвездите велат дека некои знаци ќе имаат повеќе среќа од другите затоа што ќе најдат вистинска …

Повеќе »