Tag Archives: англичанец

(ФОТО) СЕ ПОРОДИЛА МАРИЈА ШАРАПОВА: Две недели ова го криеше од јавноста, а само какво име избрала за детето…

Поранешната женска тениска ѕвезда Марија Шарапова стана мајка. Познатата Русинка веќе две години е во среќен брак. Од 2018. година Шарапова е во врска со британскиот бизнисмен Александар Гилс, со кој се сврши во декември 2020. година. Во април 2022. година, парот објави дека го чека своето прво дете, а …

Повеќе »

ЖИВОТ – МУ СЕ ЈАВИЛА ПРЕУБАВА НО И ФАТАЛНА УКРАИНКА: Размениле 800. пораки а потоа се случил НЕЗАМИСЛИВ УЖАС!

Олга и нејзината ќерка требало да слетаат на аеродромот во Единбург, а на Колин му опишала со што се и двете облечени за полесно да ги препознае. Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запознал украината Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. …

Повеќе »

(ВИДЕО) МОРБИДНА СУДБИНА НА СИН НА БРИТАНСКИ МИЛИОНЕР: Полицајците се подготвувале да го одвезат автомобилот а потоа го отвориле багажникот…

Синот на британскиот милионер е пронајден искасапен и фрлен во багажникот на напуштен автомобил. Адријан Бонар (34) бил пронајден во Калифорнија, а неговата сестра им рекла на убијците да изгнијат „во пекол“. Синот на милијардерот д-р Брајан Бонар (72) од Гринок, Адријан, го нашле завиткан во пластична фолија и во …

Повеќе »