Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 12.02.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Не жалете за трудот и трудот што сте ги вложиле за да ги постигнете вашите цели, иако светот нема да заврши ако некои од вашите професионални обврски одложите за следниот ден.

Љубов: Нема значајни бранувања на вашето љубовно море во текот на овој понеделник.


Здравје: Можна нервоза, напнатост.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите четириесет и петмина маченици: Леонтиј, Маврикиј, Александар, Сисиниј и другите

Светите четириесет и петмина маченици: Леонтиј, Маврикиј, Александар, Сисиниј и другите Во времето на свирепиот …