Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 12.02.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: На Лавовите им претстои многу напорен работен ден, не само поради многуте професионални обврски, туку и поради потенцијалните вербални конфликти со претпоставените.

Љубов: Обидете се да ја пренасочите потенцијалната нервоза кон позитивни настани во љубовниот живот. Направете промена, задоволувајте се повеќе.


Здравје: Следете ги можните осцилации на крвниот притисок.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бојан Јовановски во прво интервју по неколку години – „Не посакувам никому тоа што сум го прошол јас”

Облечен во негов препознатлив стил, покрај големиот медиумски интерес на македонските медиуми, Бојан Јовановски – …