Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 20.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Првиот ден од викендот би можел да биде малку позафатен за вас, затоа потрудете се да не преоптоварувате премногу со обврски бидејќи можни се грешки, особено документацијата.

Љубов: Можните конфликти и недоразбирања за ситници може да се решат само со трпение.


Здравје: Можни проблеми со дигестивниот тракт.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на романот „Победникот беше таа“ од Викторија Костадиновска

Вечерва во Збор Книжарница-кафе во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе биде промовиран првиот …