Фотографијата на „словенскиот диџеј“ предизвика салви од смеа на Фејсбук, веднаш ќе видите зошто!

Популарната ФБ страница за љубителите на словенската култура растурила со нова хит-објава. Еве на што се мисли кога се кажува „словенски диџеј“. 🤣


Slavic DJ

Фото: Принтскрин/Facebook


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

СТРАСТ ЗА АВАНТУРИ – Уживаат во слободата: Хороскопски знаци кои не сакаат да бидат во врска

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …