(ФОТО) Во култната серија „Игри на престолите“ играле дури шест глумици од филмови за возрасни

Креаторите на серијата ангажирале актерки за улоги кои бараат експлицитна голотија, кои немаат проблем да се соблечат пред камерата.


За да може „Игра на тронови“ да биде што е можно поавтентична, креаторите на серијата не оставиле ништо на случајот, а ние тоа го сфативме досега. Но, она што е помалку познато е дека меѓу актерките во серијалот има и шест поранешни или сегашни порно ѕвезди. Имено, бидејќи серијата е полна со експлицитна голотија и секс, продуцентите излегле со идеја дека би можеле да ангажираат порно актерки за улоги кои бараат повеќе голотија отколку глума, за кои соблекувањето пред камерата не е проблем, како што е и проблемот за класичните актерки. тие дури и не сакале да го сторат тоа.


Сибил Кекили


Таа се појави во првата сезона како гостинка и оттогаш стана еден од редовните ликови во секоја сезона. Родена во Германија, таа ја игра љубовницата на Тарион Ланистер, волшебниот Шеј. Таа глумеше во порно филмови пред околу десет години.


Мејси Ди


Таа е друга британска порно sвезда. Таа ја играше Дејзи, една од проститутките на Бејли, откако се приклучи на серијата во втората сезона. Ди е проститутка која беше брутално убиена од кралот Џефри со самострел.


Саманта Бентли


Бентли е британска порно sвезда која освои неколку награди за својата работа во индустријата за возрасни. Таа е добитник на наградата „Најдобра женска изведувачка“ во Велика Британија, која и ја додели здружението на продуценти за „филмови за возрасни“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

СРАМОТА! Вечер на раскажување квир приказни

Вечерва, со почеток во 20:00 часот во Театар Комедија, ќе се одржи настанот СРАМОТА! Вечер …