Tag Archives: филмови за возрасни

(ФОТО) Морбидна исповед на актер во филмови за ВОЗРАСНИ: „Мажите го прават тоа пред снимањето за да не ја загубат платата!“

Употребата на инјекции за ерекција е многу честа појава, а тие се инјектираат директно во половиот орган… Актерот и режисер под уметничкото име Логан Ксандер открил што се крие зад сцената на снимање филмови за возрасни. Тој објаснил дека мажите кои се занимаваат со оваа работа користат опасни методи за …

Повеќе »

(ФОТО) Во култната серија „Игри на престолите“ играле дури шест глумици од филмови за возрасни

Креаторите на серијата ангажирале актерки за улоги кои бараат експлицитна голотија, кои немаат проблем да се соблечат пред камерата. За да може „Игра на тронови“ да биде што е можно поавтентична, креаторите на серијата не оставиле ништо на случајот, а ние тоа го сфативме досега. Но, она што е помалку …

Повеќе »

(ФОТО) Наградувана гимнастичарка сега снима филмови за возрасни!

Верона ван дер Леур е позната холандска гимнастичарка која освоила бројни медали за својата земја на европски и светски шампионати. Have a great Sunday 💋 . ⭐-⭐-⭐ justverona.com ⭐-⭐-⭐ #collants #nylons #nylon #nylonlegs #stockings #nylonfetish #tights #tight #shiny #pantyhose #pantyhosefetish #pantyhoselegs #nicelegs #hosiery #legsintights #instalegs #catsuit #instapantyhose #legs #erotic #sexy …

Повеќе »