(ФОТО) ТАТКО И НЕ ЈА ВИДЕЛ РЕЧИСИ ЕДНА ДЕЦЕНИЈА: Ќерката на Том Круз и Кејти Холмс пораснала во вистинска убавица, сите велат дека е КОПИЈА НА МАЈКА И!

Актерката Кејти Холмс и наследничката која ја доби со Том Круз, дефинитивно ја потврдуваат изреката „погледни ја мајката, изберете ја ќерката“.
Кејти Холмс од бракот со колегата Том Круз ја доби ќерката Сури, која сега има 15. години. Мајката и ќерката кои поминуваат многу време заедно се фотографирани неодамна на улица во Њујорк.


Мајката и ќерката биле лежерно облечени, а на лицата имале маски. Она што многумина го забележале е дека, и покрај маските, Сури и Кејти неверојатно личат, а имаат и исти очи.
Да потсетиме, Том Круз со децении е еден од најистакнатите членови на контроверзната саентолошка црква. Поради припадноста кон ова религиозно движење, актерот загуби два брака, прво со Никол Кидман, а потоа и со Кејти Холмс.Според странските медиуми, актерот ја нема видено својата ќерка нешто помалку од една деценија, поточно од 2012. година, токму поради догмата што ја проповеда неговата црква.


Да потсетиме, актерката неодамна ја прекина осуммесечната врска со готвачот Емил Витол. Нијами, Емилио ја изневерил својата свршеница Рејчел Емонс со холивудската убавица. Тој ја оставил преку СМС порака, откако во јавноста се појавија неговите фотографии со Кејти. Рејчел тогаш изјавила дека била во шок бидејќи живееле заедно и се подготвувале за венчавката.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва на манифестацијата „Од нула до култура“ настап на бендот „The Flames“ со tribute на Red Hot Chilli Peppers

Во рамките на манифестацијата „Од 0 до култура“, вечерва на Камената бина во Прилеп, со …