(ФОТО) СЕ ВРАТИЛА НА МАНЕКЕНСТВОТО – Не тагува по разводот: Жизел Бундхен ги привлече погледите во целосно проѕирен фустан

Се чини дека познатата манекенка Жизел Бундхен максимално ужива по разводот со Том Брејди, а неодамна самоуверено им позираше на фотографите во оскуден фустан на плажата во Мајами.
Убавата 42-годишна Бразилка носеше проѕирен црн фустан со само црна танга одоздола.

This image has an empty alt attribute; its file name is gisele-1.jpg
Минувачите и капачите љубопитно ја гледаа оваа снимка, но тоа воопшто не и пречело.


This image has an empty alt attribute; its file name is gisele-2.jpg
На почетокот на овој месец, Бундхен ја предводи кампањата на Louis Vuitton за колекцијата на Yayoi Kusama, позирајќи топлес и во фармерки за новата колекција на чанти.

Потсетуваме дека во октомври минатата година Жизел и Том се разведоа по 13 години брак. Во правен документ од три страници, официјално беше објавено дека се разведени и дека бракот е „неповратно распуштен“.


View this post on Instagram

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)


Оттогаш, убавата манекенка го поминува времето со децата и нивниот семеен инструктор за џиу-џицу Хоаким Валенте, со кој наводно развила блиски односи.

Фото: Пинтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Почнува „Крај Вардарот Џез“

Денеска во едукативниот културен центар „Лабораториум“ се одржа конференција за печат во пресрет на петтото …