(ФОТО) НЕ МОЖЕ ДА ПРИФАТИ ДЕКА БИВШИОТ ТРНАЛ ПОНАТАМУ: Ирина Шајк тешко ја поднела новата љубов на Бредли Купер

Иако не криеше дека нејзиниот живот е целосно променет по разделбата од Бредли Купер, Ирина Шајк доживеа слом кога ги видела фотографии од својот поранешен партнер со актерката Џенифер Гарнер.
Во интервјуто во кое таа зборуваше за нивната разделба, се чинеше дека таа ставила крај на своите емоции, но сега пристигнуваат сосема различни информации.


„Животот без него е сосема различен. Целиот свет ми се сврте. Мислам дека во секоја добра врска, секој од нас дава се од себе, но и најлошото – тоа е едноставно во природата на човечкото суштество. Двајца одлични луѓе одделно, не мора да бидат одличен пар заедно“, рекла неодамна Ирина, која била шокирана од фактот што нејзиниот поранешен сопруг е среќен со актерката Џенифер Гарнер.


View this post on Instagram


. تصاویری از بردلی کوپر و دخترش لیا در کنار جنیفر گارنر بازیگر مشهور ۴۸ ساله . جنیفر که به تازگی از دوست‌پسرش جان میلر جدا شده، حضورش در کنار بردلی کوپر در سواحل مالیبو شایعاتی را مبنی بر آغاز رابطه این دو بوجود آورده است. . . . . . ____________________________ #bradleycooper #jennifergarner #irinashayk #Celebrity.news_ir #malibu #actress #بردلی_کوپر #جنیفر_گارنر #سلبریتی_نیوز #بازیگر #مالیبو #ایرینا_شایک

A post shared by دنیای سلبریتی ها (@celebrity.news_ir) on


„Ирина не може да се помири со фактот дека Бредли е повторно заљубен. Бидејќи го видела на плажа со нивната ќерка, во друштво на Џенифер, таа почна да плаче, дури мораше да земе апче за да се смири“, изјавилизвор близок на една од најубавите жени на светот за американските медиуми.
Како што додал, Ирина е љубоморна затоа што нејзината ќерка рекла дека и се допаѓа Џенифер и дека сака да си игра со неа.
„Откако го слушна тоа, таа не можеше да се смири, па повторно посегна по апчиња“, тврди изворот.


Љубовта со Џенифер Гарнер е целосно изненадување за сите
И додека многумина чекаа да видат со кого ќе го продолжат својот емотивен живот по разделбата од Ирина, за Бредли пристигнаа информации што изненадија многумина. Актерот влезе во емотивна врска со поранешната сопруга на Бен Афлек.
Актерката Џенифер Гарнер пред само неколку дена објави дека ја прекинала својата долгогодишна врска со адвокатот Џон Милер. А само еден ден подоцна, таа била фотографирана на плажа со Бредли Купер, кој не ја симнувал широката насмевка од лицето.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на „Книга за Петре (Сите лица на расказот)“ во МАНУ

Во чест на 90 години од раѓањето на Петре М. Андреевски, денес, во 12 часот, …