Tag Archives: Бредли Купер

(ВИДЕО+ФОТО) ИРИНА ШЕЈК И БРЕДЛИ ПАК ЗАЕДНО? Романтична прошетка без ќерката!

Заедно беа четири години, раскинаа пред две години, ја имаат ќерката Леа де Сен и токму поради неа останаа во одлични односи. Да ги видиме заедно на прошетка не е реткост, но мора да признаеме, оваа беше многу блиска … Една прошетка низ Њујорк е доволна за американските медиуми да …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк и Бредли Купер се повторно заедно!?

Американскиот актер Бредли Купер (45) и руската манекенка Ирина Шајк (35) биле фотографирани заедно во Њујорк, а се повеќе има гласини за нивно помирување. По бурните две години шпекулации за тоа зошто Бредли и Ирина раскинале, поранешниот пар бил е виден повторно заедно. Bradley Cooper and Irina Shayk are spotted …

Повеќе »

Бредли Купер ќе режира филм за легендарниот композитор

Тоа ќе биде втор филм во режија на Бредли Купер по дебито на „A Star Is Born“ и секако, се очекува со голема нетрпеливост. Филмот „Маестро“ е посветен на познатиот композитор по име Леонард Бернштајн, кого, се разбира, ќе го игра самиот Купер. Сопругата на Леонард, Фелисија Монтеалегра, ќе ја …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк и Бредли Купер: Смирување во тајност!?

Бредли Купер и Ирина Шајк не се видени заедно во јавноста од февруари оваа година. Актерот и режисер и Ирина, која е супермодел, ја имаат тригодишната ќерка Леа Де Сеин, поради која останаа во добри односи, но до денес никој не знаеше колку се добри, сè додека не беа видени …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ МОЖЕ ДА ПРИФАТИ ДЕКА БИВШИОТ ТРНАЛ ПОНАТАМУ: Ирина Шајк тешко ја поднела новата љубов на Бредли Купер

Иако не криеше дека нејзиниот живот е целосно променет по разделбата од Бредли Купер, Ирина Шајк доживеа слом кога ги видела фотографии од својот поранешен партнер со актерката Џенифер Гарнер. Во интервјуто во кое таа зборуваше за нивната разделба, се чинеше дека таа ставила крај на своите емоции, но сега …

Повеќе »

(ФОТО) ПОТВРДЕНИ ШУШКАЊА: Бредли Купер во љубов со славната глумица: Овие фотографии „ја уништиле“ Ирина Шајк!

Холивудскиот заводник не ја тргнува насмевката од лицето Ирина Шајк и Бредли Купер беа еден од омилените парови за јавноста. Сепак, убавата манекенка не можеше да го издржи фактот дека нејзиниот партнер беше поврзан од медиумите со бројни жени. Врската со Лејди Гага, која никогаш не беше потврдена, беше капката …

Повеќе »

После филмот „Ѕвездата е родена“ Бредли Купер повторно во улога на режисер!

По големиот успех на остварувањето „A Star is Born“, Бредли Купер подготвува нов филм, а дејствието и овој пат ќе се врти околу музиката. Во споменатиот наслов, актерот го оживува ликот на проблематичниот уметник, кој го препознава талентот на пејачката во толкувањето на Лејди Гага. Она што нè чека овој …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Запрел случајна минувачка да ја пее „Shallow“: Се шокирал – Никогаш не знаете каде се талентите!

„Гага треба да ја види оваа изведба, а ние мора да ја најдеме оваа жена затоа што, таа и тоа како знае да пее“, напишале коментаторите на социјалните мрежи додека не знаеле дека е откриен нејзиниот идентитет… Британецот Кевин Фрешвотер шетал низ Лондон запирајќи луѓе на улица. Тој ги замолувал …

Повеќе »

(ВИДЕО) Изведба што ќе ве наежи: „Shallow“ во спортска сала – Не е се’ во изгледот има нешто и во гласот!

Несомнено е дека филмот „Ѕвездата е родена“ со Бредли Купер и Лејди Гага се здоби со светска популарност, како и песната „Shallow“, па во светот настанаа многу кавер верзии… Денес ви донесуваме една која ја пеат момче и девојка, поголемиот дел само во придружба на гитара, во спортска сала, но …

Повеќе »