(ФОТО) Наоми во раскошен фустан, но целото внимание е насочено кон деколтето

… добро, и на рамениците со беж машнички.
Наоми Кембел се одлучила за многу необичен стајлинг кој привлече големо внимание на премиерата на филмот Decision To Leave во Кан.
Носеше многу атрактивен фустан кој едвај и ги покриваше градите, но за манекенката со децениско искуство носењето на ова „ризично“ парче не беше проблем.
Црната креација на Valentino се состои од оскуден топ и раскошно здолниште, додека целиот фустан е покриен со „тафтувани“ детали и машнички на рамениците.
Стајлингот го „зачини“ со скап накит, а Наоми која пред два дена наполни 52. години изгледа фантастично!

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Светиот праведен и многустрадален Јов

Светиот праведен и многустрадален Јов Јов беше потомок на Исав, внукот Авраамов и живееше во …